Težave slovenskih novinarjev z impotenco

Trackback| 29. August 2006 | | Jure

Društvo novinarjev Slovenije ima seveda spletno stran. Na tej strani imajo tudi forum, kjer se je včasih dalo celo kaj zanimivega prebrati. Recimo; pred kar precej časa sem tam našel modrovanje lastnika nekega minornega slovenskega medija (ne, ni Mag) na temo novinarske avtonomije. Lepšega vpogleda outsiderja v bedo novinarskega dela na raznih lokalnih in/ali minornih medijih si ne bi mogel zamisliti.

No, danes forum izgleda takole. Ne morem se znebiti vtisa, da trenutno slovenske novinarje najbolj obremenjujejo težave z impotenco, igralništvom in s pornografijo. Glede na šefe, ki so jim jih postavili, jih popolnoma razumem.

(Glasov: 1 Povprečje: 5 od 5)
Loading ... Loading ...

Prijavi Težave slovenskih novinarjev z impotenco na sl.reddit.com TrackBack URI Print This Post RSS viri za komentarje na to objavo

  1. jin

    Haha, saj jih je čisto okupiral spam. Po drugi strani pa je to zastonj forum, če se komu da igrati. Lahko objavljaš nešteto prispevkov v stilu ‘Društvo novinarjev je brez jajc!’

Dodaj komentar

OSTALE OBJAVE

NAJBOLJ BRANO

August 2006

NAJVEČ KOMENTARJEV