| 31. January 2007 | | JureZa nekoga delam spletno stran. Precej osnovna zadeva, ki bo služila predstavitvi ponudbe, torej nekaj teksta, veliko fotografij, mogoče kak video. Na Wordpressu, kajpak. Pa je bilo danes potrebno izbrati ponudnika gostovanja. Ker je bila v igri tudi domena .si, sem seveda preveril tudi slovenske ponudnike, razne hostkote, domence in druge. Ne vem, mogoče sem kriv jaz, ker take stvari počnem zvečer in ker hočem, da vse uredim online, a očitno je, da nekega velikega interesa za moje evre ni. Siol odpade že takoj, ker jim PHP ne pomeni nič. Jah, nekomu gre predobro. Nič hudega, je še mnogo drugih. Nič hudega, če bi ti slišali tudi za spletno kartično plačevanje. Najprej plačaj na banki/preko klika na njihov račun, potem pa dokazilo dostaviš preko faksa/pošte/e-pošte/peš… Nato v času delovnih ur to tam nekdo ročno preveri in aktivira gostovanje. Beri: traja in traja. Stoneage. Hvala lepa, bo .eu kar dobra, GoDaddy pa odličen. V 5 minutah naročeno in plačano z Eurocardom, pa še mnogo ceneje. 5 GB prostora/250GB mesečnega prometa, 10 MySQL baz, … za okrog 33 evrov letno.
sam ti sicer priporocam servage.. skoda, da nisi prej povedal..
1000 MySQL baz… haha…
mah, GoDady bo kar kul. sicer greš skozi totalni information overkill a zdaj zgleda ok. pa itak so največji.
tale servage pa bo prišel v poštev pri naslednjem projektu… hvala
moj kolega jamra pri godaddyju in slovenskih domenah….
baje je nekam počasno. js za slovenske stvari uporabljam domovanje.com
tale blog je na 2mhost.com, ki je precej soliden. če je že downtime, je zelo kratek. ping bi lahko bil boljši a firma je v teksasu
hmm.. za slovenske zadeve je bolje slovensko izbrati.. godaddy zna biti blazno počasen, pripravi se
kar vidim do zdaj, je povsem sprejemljivo
ce ti godaddy ne bo vsec, sporoci
servage deluje bp, ceprav se po nekaterih forumih pojavlja precej drugacnih informacij.. en mesec mi vse deluje bp, tudi hitrost je super in vsak dan prenesem okrog 15G (upload).. prostora 300G je pa itak veliko prevec.. in gor je obesenih ze 5 domen..
“ceprav se po nekaterih forumih pojavlja precej drugacnih informacij”
sem bral ja…. eni super zadovoljni, pri drugih čisti dizaster