| 14. October 2008 | razno | JureV javnost je pricurljalo, da je tiste izjemne prispevke v Slovenskem tedniku pisal reporter Šurla Surla Šnofla. Sicer sem do vira nekoliko skeptičen, a tokrat bi na stvari kaj znalo biti. Isti vir namreč trdi, da naj bi Šnofla za usluge prejel bornih 50 evrov.
V to pač lahko verjamem - 50 evrov je za tisto povsem primerno. Za vse članke, vključno s kuharskimi recepti, in vse doslej izdane številke.
In še povezava na peticijo za ohranitev reporterja Surle.
Hehe, Ana bo zelo vesela, ko bo zvedela, da tudi ti povzemaš njen blog…
Bilo bi dobro, da bi ti ali Ana za svojo trditev podala kakšen dokaz.
@jin
Dokazi so na Drugem Domu bolj redek pojav. Sicer pa tudi ne vem, od kod takšno zanimanje za domnevne pisce v brezplačnikih. Če bi lahko jaz kaj naredil, da bi preprečil zmago social-populistov, bi to naredil tudi zastonj. Šurla je, v primeru da navedeno drži, kriv kvečjemu tega, da je za svojo pomoč narodu v nevarnosti, sploh sprejel kakšno plačilo.
@ jin sarkazem
… briga me, kaj je Šurla dobil ali ni dobil, pa če je sploh pisal za to. Gre bolj za vrednotenje ST… ker, bogami, več kot 50 ojrov ni bilo vredno.
Tudi King-King bi lahko pisal v podobnih časopisih, da nas obvaruje pred rdečo nevarnostjo.
Žal King-King proti social-populistom ne more nič narediti. Ker njegovo gobezdanje na tem blogu je prav to - manj kot nič.
Pa kaj je narobe. Saj je Slovenski tednik edini, ki je slovenski.
Pa od sedaj ne bo več zastonj in bo Rilec (Surla) dobival po 100 tojrov.
@kriptoproletarec
Sej mogoče pa sem pisal…
@Pavle
Če vaši kolektivni samovšečnosti vsaj občasno stopim na žulj, je to vredno več kot 50 evrov. In tvoja jeza mi pravi, da mi kar dobro uspeva!
Ko bom jezen, tebe ne bo več tukaj.
Če je kdo tu samovšečen (brez razlogov, da bi to bil), si to ti King-King.
Jure, vidim, da imaš tri dežurne gnjavatorje iz Janševega brloga. Moje sožalje.
Zupanc, ne boš verjel, ampak obstajajo tudi ljudje, ki ne živijo več v brlogih. Ne v levih, ne v desnih.
Obstajajo tudi ljudje, ki še ne živijo v brlogih. So še na drevesu.
Človek se je razvil iz opice. Nekateri bolj neposredno.
no, nekateri še vedno bolj na gliste spominjajo… al pa surle, če hočete
Ubogi Surlek, ka-li? Če bi se malce lepše oblačil, no ja, bi pa tiste dekline še spregledale fizično podobo.
Joj, res me je sram, da pripadam takemu primitivnemu narodu.. Upam, da se pobijete med sabo pa izumrete vsi po vrsti.. Mogoče bom pa takrat spet z veseljem nosil naziv Slovenec..